Wykończenia wnętrz,remonty kompleks, łazienki, kuchnie

Zakres prac:Kafelkowanie,sufity podwieszane,szpachlownie,malowanie,elektryka,hydraulika,projekty-wizualizacje,kuchnie,odbiory techniczne.KONKURENCYJNE CENY!!,WYCENA ZA DARMO!!!

Oferta

Remonty i wykończenia wnętrz

Twój dom wymaga generalnego remontu? Kupiłeś nowe, niewykończone mieszkanie? Instalacje w Twoim domu

apelują o interwencje .Przestań się martwić firma Pro-Styl

pomoże Ci to ogarnąć!

Czy kolejny fachowiec stwierdził „tego się nie da…”?narzucając swoją wersję wykonania elementu projektu , gdyż przestarzałe techniki i dominujące przyzwyczajenia sposobu jego pracy są niereformowalne?

Nie ma rzeczy niemożliwych-wszystko da się zrobić!!

To motto naszej działalności ,jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających i pedantycznych ludzi. Wykorzystując współczesne technologie prac oraz najnowocześniejsze materiały dostępne na rynku ,wykonujemy usługi solidnie i na czas. W efekcie końcowym uzyskując rzadko spotykaną precyzje wykonania.

Cennik

Kosztorys wykonania usługi jest darmowy. Zawiera bardzo szczegółowy i elementarny podział na czynności które w danym elemencie trzeba wykonać. Taki sposób wyceny daje świadomość potencjalnemu inwestorowi za co płaci.

Przy pierwszym kontakcie, klient może również skorzystać z bogatego doświadczenia pracownika:

-analiza projektu

-dobór materiałów

-rozmieszczenie pomieszczeń lub ich aranżacje

Każdy ma jakąś wizje ,swój obraz efektu końcowego, który nieraz ciężko ubrać w słowa, fachowiec pierwszego kontaktu ma na celu dostrzec Państwa gust ,doradzić co będzie dla projektu najkorzystniejsze i doprowadzić inwestycje do wymarzonego wykończenia.

Zakres usług:

-remonty - kompleks

-łazienki , kuchnie

-tarasy , elewacje

-projekty, wizualizacje

-instalacje: elektryczne, hydrauliczne

-sufity podwieszane

-odbiory techniczne

Na życzenie klienta istnieje możliwość odbioru technicznego. Polega on na oględzinach przez inżyniera budownictwa, obiektu którym są państwo zainteresowani.

Stwierdzimy jaki jest stan techniczny budynku lub czy deweloper budując Państwa dom, mieszkanie wywiązał się z wszelkich norm obowiązujących w dzisiejszym budownictwie. Usługa ta jest darmowa w przypadku podpisania umowy na kompleksowe wykończenie.

Zapraszamy do współpracy.